021-44102267

724BOX یک مجموعه مدرن ، نوین و توسعه یافته در زمینه طراحی ، چاپ و تولید بسته بندی می باشد که با بهره گیری از نیروی جوان متخصص و توانا به همراه مدیران مسئولیت پذیر ، سعی بر این داشته تا بتواند بروزترین و باکیفیت ترین محصولات را روانه بازار مصرف کند.

مجموعه 724BOX با توجه به تجربه و بررسی انجام شده در نیازهای بازار و تکنولوژی روز ،اقدام به تولید بسته بندی و جعبه های از پیش تولید شده در تیراژهای پایین ، مدل های بروز ، کیفیت بالا و طراحی متنوع نموده است تا بتواند در کمترین زمان ممکن نیازهای مجموعه های مختلف را برطرف نماید.

روزانه ده ها پروژه و سفارش بصورت حضوری و یا انلاین از طریق وب سایت، از مجموعه های مختلف تحویل گرفته ، و با استفاده از بروزترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا ، با بالاترین کیفیت در مدل ها و سایزهای متنوع چاپ و تولید و در کمترین زمان ممکن و ارسال سریع به سراسر کشور و همچنین تضمین کیفیت و قیمت به مشتریان تحویل داده میشود.
یکی دیگر از ویژگی های مجموعه 724BOX امکان تولید محصولات با مدل ها و طراحی های سفارشی بر اساس نیاز منحصربه فرد با توجه به خواسته مشتری میباشد .

و اما مجموعه 724BOX ، توسط افراد متخصص که از نیاز مشتریان خود و بازار آنها آگاه است ، اقدام به کارشناسی و تولید محصولات با کیفیت و بروز میکند و خود را در برابر اعتماد مشتریان مسئول میداند .
لذا این مجموعه ، کیفیت و قیمت محصولات خود را تضمین میکند.

کارشناسان و متخصصین مجموعه 724BOX با تلفیق تجربه و تکنولوژی سعی براین دارند تا گامی موثر در خصوص صنعت تولید و چاپ بسته بندی و نیاز بازار بردارند.

قابل ذکر است مجموعه 724BOX به عنوان حامی محیط زیست ، این تعهد را به خود داده که در تولید و چاپ محصولات از رنگ ها و الیاف سازگار با محیط زیست که کمترین آسیب را به محیط وارد میکنند استفاده نماید .

در انتها از حسن انتخاب شما در جهت همکاری و اعتماد مشتریان و همراهان همیشگی 724BOX کمال تشکر و قدردانی داریم و تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات و بالاترین کیفیت در صنعت چاپ و تولید بسته بندی را به شما ارائه دهیم.